Разом із Зеленським приїхав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 15 червня, знову поїхав на Донбас. Як повідомляє telegram-канал "Черговий по Донбасу", Зеленський відвідав металургійний комбінат ім. Ілліча в Маріуполі. 

Повідомляється, що разом із Зеленським на ММКІ приїхав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. 

Привід для поїздки – сьогодні заплановано підписання меморандуму про початок будівництва комплексу кисневого блоку на ММКІ з участю французької сторони. Тому на зустрічі є і посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.

Під час свого візиту Президент України Володимир Зеленський наголосив на необхідності в розвитку інфраструктури Донбасу за допомогою іноземних інвесторів.

Гроші регіону він пообіцяв під час робочого візиту до Маріуполя, 15 червня. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

"Найближчим часом будуть інвестиційні вливання в інфраструктуру Донбасу. Я говорю про це з усіма іноземними інвесторами", – додав президент.

Крім того, Зеленський зустрівся з молоддю і представниками місцевого бізнесу. Він підкреслив, що малий і середній бізнес – це "кров для організму країни".

Також, під час зустрічі голова України наголосив на важливості проведення реформи правоохоронних органів в країні і створення "держави в смартфоні". Президент додав, що зараз готуються законопроекти, які сприятимуть розвитку малого і середнього бізнесу.

"Головна мета – "держава в смартфоні", щоб мінімізувати спілкування бізнесу з чиновниками", – зазначив він.