У партії "Слуга народу" назвали потенційного союзника в новому парламенті.

Керівник штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко розповів, з ким не буде ніяких союзів у новій Раді.

У партії "Слуга народу" вважають Ігоря Смешка і його партію "Сила і честь" союзником у новообраному парламенті, вибори якого призначені на 21 липня.

В інтерв'ю "Українській правді" керівник штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко зазначив, що їх союзниками в парламенті будуть нові сили. І до таких сил Корнієнко окремо відніс Ігоря Смешка і партію "Сила і Честь".

Таку ж думку висловив і нардеп Антон Геращенко, коментуючи майбутній парламент.

"Потенційним партнером Зеленського в цій коаліції може бути партія Ігоря Смешка "Сила і Честь", яка декларує нейтрально-позитивне ставлення до Зеленського", – зазначив нардеп Антон Геращенко в інтерв'ю виданню "Цензор.нет".

Олександр Корнієнко зазначив: незважаючи на те, що "Сила і Честь" вже брала участь у виборах, в її списку є нові фахівці. Такої ж думки дотримуються деякі діючі народні депутати. А серед тих, з ким у "Слуги народу" не буде жодних союзів, Корнієнко назвав "Опоблок", "За життя" і "Батьківщину".

Нагадаємо, згідно з даними опитування, проведеного новинами "Сегодня" на каналі "Україна" спільно з міжнародною компанією Edison Research, більше половини українців (55,2%) голосуватимуть на майбутніх виборах.