Ватажок Чечні Рамзан Кадиров ще на початку лютого 2022 року отримав особисте завдання від президента Росії Володимира Путіна, яке полягало у знищенні президента України Володимира Зеленського.

Кадиров пообіцяв російському “фюреру”, що його найманці вб’ють Зеленського. Однак українська розвідка дізналась про цей план.

Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов в інтерв’ю Радіо НВ.

“План Кадиров отримав 3 лютого під час відвідування Путіна. На зустрічі було узгоджено план ліквідації нашого президента”, – розповів Данілов.

За його словами, на цій зустрічі Кадиров особисто пообіцяв Путіну, що його військові це завдання виконають. Однак про плани ворога дізналася українська розвідка і почала “відслідковувати ці процеси”.

Так, для виконання завдання на територію України 26 лютого потрапили три групи найманців. За ними пильно стежили українські спецслужбовці. Данілов розповідає, що “кадирівці” чекали два дні, що їм дадуть зелений коридор на центральний квартал столиці.

Проте путінський план з тріском провалився — українські військові знищили одну з груп. Дві інші, очевидно, зрозуміли провальність власного плану і втекли з території України.

Проте, за словами Данілова, наразі найманці з тих груп перебувають на тимчасово окупованій території Донецької області та в Маріуполі.

“Але вони не в перших лавах ідуть, а в третьому-четвертому ешелоні, де повністю безпечно”, – зазначив Данілов.

Нагадаємо, що за даними видання The Times, лише за перший тиждень війни було три спроби вбити Зеленського. Один із замахів планували найманці з ПВК Вагнер. Крім того, вона також мала намір вбити прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Окрім того, голова регіону РФ Чечні Рамзан Кадиров дурить підписників про “перемоги” у війні проти України.

Про це повідомляють “Слідство.info”.

Від початку війни він регулярно публікує відео про “подвиги” своїх бойовиків у ТікТок. Останні кілька тижнів Кадиров викладає відео з Маріуполя, сходу України.

На роликах – Адам Делімханов, депутат російської Держдуми, “права рука” Кадирова, якого вважають причетним до смерті російського опозиціонера Бориса Нємцова.

Також на відео – Султан Рашаєв, якого називають кілером Кадирова, а ще Руслан Геремєєв – фігурант справи про вбивство Нємцова.

13 березня з’явилася інформація, що Кадиров нібито перебуває під Києвом. В мережі виклали відео, на якому він спілкується із бойовиками. Насправді в цей день він перебував у столиці Чечні Грозному.

Вершиною шоу Кадирова став його “приїзд” до Маріуполя 28 березня. Опубліковані ним відео не дозволяють на 100% стверджувати, що він був у Маріуполі.

Втім на одному із записів можна помітити придорожній знак із назвою населеного пункту “Безіменне”. Журналісти встановили, що йдеться про село за 20 км від Маріуполя.

На момент публікації відеороликів Кадирова, імовірно, вже не було в Україні. Про це може свідчити фото, яке з’явилося у мережі в той же день, коли він нібито був у Маріуполі. На фото Кадиров молиться на фоні російської заправки, яка не має станцій в Україні.