До Свято-Успенської Почаївської лаври, яка знаходиться в Тернопільській області, прибули невідомі у футболках зі словами про війну.

Про це розповів архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій Зоря у Facebook.

"Тільки надіслали фото з Почаєва. Написали про десятки чоловіків в однакових футболках, напис на яких починається зі слів: "Приготуйтесь до війни…" (це слова з книги пророка Йоіла 3: 9-10)", – написав він.

Зоря також опублікував фото чоловіка у відповідній футболці.

"Прийшли з учасниками хресного ходу з Кам'янця-Подільського. "Російська православна армія"? Слов'янськ-2?" – написав владика.Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

Депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця повідомив, що особи чоловіків встановлені, з ними проведено виховну бесіду.


Нагадаємо, що у Почаївській лаврі зберігають ікону Божої Матері Почаївської, до якої звертаються за зціленням від сліпоти, застарілих хвороб і за визволенням полонених.

28 січня 2014-го під час Революції гідності архієреї та ченці Української Православної Церкви разом із Почаївською та іншими чудотворними іконами Божої Матері облетіли за 7 год. Україну з молитвою про мир.