Екс-голова “Нафтогазу”, народний депутат Євгеній Бакулін не визнає окупацію Донбасу російськими військами.  Новоспечений нардеп не зміг відповісти на питання журналіста про окупацію. 

“А теперь я хочу показать электорату округа N106 (Луганская область), а также генпрокурору Яреме бл… по фамилии Бакулин, которая мало того что спи…ла у украинского народа несколько фур денег, но ещё и отказывается признать факт российской оккупации. Это вы его продали свои голоса, товарищи с 106-го. Это вы продали уголовное дело, товарищи из ГПУ”, – повідомив журналіст Сергій Іванов у Facebook.

Як повідомляє Українська правда, Генпрокуратура України знову закрила справу за звинуваченням у розкраданні держмайна проти екс-голови найбільшої державної енергетичної компанії. Про це повідомив сам нардеп Бакулін. 

“Там було стільки перевірок – КРУ, інститути, я нічого не боюся, ніяких зловживань не виявлено”, – заявив він. Народний депутат також запевнив, що не переховувався від слідства, а був за кордоном, “на лікуванні”. “Від слідства я не переховувався, 10 днів виїжджав до Ізраїлю, щоб пройти лікування”, – сказав екс-голова “Нафтогазу”. Генпрокуратура вже закривала кримінальну справу проти Бакуліна у вересні, проте після обурення громадськості справу було поновлено.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів

 

Джерело: ІНФОРМАТОР.su