Сам депутат спростовує усі звинувачення і стверджує, що постраждала його дружина, передає Корупція.Інфо

Депутат Черкаської обласної ради від Радикальної партії Олег Баштан разом зі своїми друзями та дружиною побили подружню пару, яка зробила їм зауваження за вживання алкоголю у публічному місці.

Популярне: Лічильників не буде: В Україні вступив у дію закон. Як тепер українці платитимуть за послуги ЖКГ

Про це написало видання "Uman News".

За інформацією журналістів, інцидент стався 8 червня увечері у центрі міста Христинівка. Олег Баштан був одним з організаторів етно-фестивалю “Гроно Калини”. Після свята він зі своїми друзями влаштували застілля у місцевому парку.

Місцеве подружжя почало знімати це на відео і зробило зауваження депутату та його товаришам. Під час конфлікту Олег Баштан начебто вдарив чоловіка лобом в ніс. Після цього зчинилася бійка, внаслідок якої чоловік з численними травмами опинився у лікарні, а його дружина потрапила до реанімації.

Сторінка Карткові Черкаси у Facebook оприлюднила відео інциденту. За інформацією "Карткових Черкас", у бійці брала участь дружина  Олега Баштана, а на відео серед його друзів можна побачити голову Христинівської районної ради Анатолія Бордуна, депутатів районної ради Віталія Паламарчука і Віталія Пономаренка та депутата міської ради Євгенія Кулібабу. 

Сам Олег Баштан усі звинувачення у побитті подружньої пари відкидає. Він заявляє, що конфлікт виник після того, як "провокатори" вступили у словесну суперечку із жінками-волонтерами фестивалю і зрештою почали розпускати руки, при цьому знімаючи процес на відео.

За словами Баштана, "постраждалого" звуть Костянтин Сидорук. Депутат стверджує, що він "земельний рейдер" і "володар чорного поясу з  тхеквондо". Також, за його словами, разом із Сидоруком були його прибічники і депутат облради з фракції "Відродження" Роман Похольчук.

Олег Баштан переконує, що нікого не бив, натомість звинувачує Сидорука у побитті своєї дружини. Депутат-радикал каже, що у неї подвійний перелом щелепи, їй зробили операцію, і тепер, можливо, потрібно буде видаляти зуби і робити ще одне хірургічне втручання.