У Луганській області тліє сміттєзвалище, яке не можуть загасити. Про це розповів голова Луганської ОДА Сергій Гайдай в ефірі каналу “Україна 24”.

“Для нас сьогодні найбільшою проблемою є сміттєзвалище біля Сєвєродонецька, яке сьогодні тліє. Відкритого вогню немає, але всередині є полум’я або величезне тління.

Зараз декілька загонів рятувальників постійно переливають це водою. За допомогою військової техніки ми згортаємо пісок і зверху пересипаємо, так би мовити консервуємо сміттєзвалище піском”, — сказав він.

Також Гайдай розповів про те, що затримано палія з оприлюдненого у соцмережах відео.

“Ще проводяться слідчі дії, обробляються телефонні дзвінки на службу рятувальників, обробляються дані з камер. Поки що зарано робити якісь висновки (про причини великої пожежі на Луганщині — ред.).

Затримали палія, який підпалював власне поле, щоб не витрачати гроші на збір залишків після збору врожаю. Але ми поки що не можемо говорити, що саме від цього пішла пожежа в наш бік”, — сказав він.

Гайдай зазначив, що особу людини з відео підтверджено.

“Ссаме ця людина була на відео, яке поширили в соцмережах, яка на автомобілі підпалює поле на Луганщині. Але я не виключаю будь-який варіант. Це може бути чиясь недбалість, необережність, а можливо і навмисний підпал”, — сказав він.