1. Марина Свентицька

Снимок

Дружина мільйонера та банкіра Олександра Ярославського, чиї статки сягають понад $774 млн., Марина Свентицька – корінна харків'янка та в минулому була фотомоделлю. Проте знайомі Марина зазначають, що подіум – це було радше її хобі. Дівчина дуже серйозно ставилася до навчання. 2006 року Марина здобула титул другої віце-королеви Харкова. Тоді ж, у 18-річному віці познайомилася з бізнесменом Ярославським. За плечима у Олександра було два шлюби, проте Марина впала йому в око. Вперше на публіці подружжя з'явилося офіційно 2010 року.

2. Оксана Марченко

2

Дружину мільйонера (статки сягають більш, як $234 млн.) та політика Віктора Медведчука Оксану Марченко в останні роки нещадно критикують українці – все через російського кума. Оксана – корінна киянка, у 19 років почала свою кар'єру на телебаченні. З першим чоловіком у неї не склалося, а 16 років тому на церемонії "Людина року" вона познайомилася з бізнесменом і юристом Віктором Медведчуком.

3. Олена Пінчук

3

Дружина мільйонера Віктора Пінчука, чиї статки сягають понад $1,5 доларів Олена Пінчук – донька другого президента України Леоніда Кучми. Фізик та економіст за фахом, Олена декілька років пропрацювала менеджером провідних українських компаній – від "Приватбанку" до "Київстару". Була заміжня за бізнесменом Ігорем Франчуком, а після розлучення вийшла заміж за мецената та бізнесмена Віктора Пінчука, створила власний благодійний фонд та входить у рейтинг найвпливовіших жінок України.

4. Аліна Жеваго

4

Костянтин Жеваго – український мільярдер. За різними оцінками його статки сягають $1,1 млрд. А от його дружина Аліна працює звичайним доцентом на кафедрі міжнародного менеджменту у Київському економічному університеті.

5. Надія Шаломова

5

Дружина мільйонера та голови адміністрації президента Бориса Ложкіна (статки оцінюють в більш, як $126 млн.) Надія Шаломова – професійний журналіст та видавець. Познайомилася пара у Харкові, де Надія почала кар'єру журналіста, а Борис заснував власну газету. Уже за кілька років Ложкін та Шаломова випустили спільне видання "Теленеділя", котрий нині продається по всій Україні. Після одруження, пара поїхала підкорювати столицю, а згодом створила один з найбільших холдингів – UMH.

6. Зоя Литвин

6

Дружина бізнесмена та депутата Василя Хмельницького (має понад $800 млн) Зоя Литвин – модель та акторка. Познайомилася пара на міжнародному фестивалі "Дні України у Франції", де Зоя була моделлю. Василь відразу запропонував зустрічатися, проте отримав відмову. А за півтора року вони знову зустрілися і бізнесмен таки добився руки красуні.

7. Асія Ахат

34662_i13KElOZppQp_w_700

Дружина бізнесмена Ігоря Баленка, який володіє торгівельною мережею "Фуршет" та має статки понад $178 млн., Асія Ахат з дитинства займалася музикою. Дівчинка росла в столичній родині інтелігентів, тому навчатися гри на скрипці почала вже у 5 років. З 1999 року вона дебютувала з власним альбом. Хтозна, якби склалася її подальша музична кар'єра, але за рік вона одружилася з бізнесменом Ігорем Баленко.

8. Тетяна Рамус

34662_LYkKizVrcNWi_w_700

Статки бізнесмена Ігоря Воронова оцінюють у понад $100 млн. Більше 10 років Ігор одружений на моделі та телеведучій Тетяні Рамус. Вона – професійна модель, проте до кар'єри ніколи не ставилася серйозно. Для неї це було радше спосіб завести нові знайомства та ділові контакти. З бізнесменом познайомилася, коли їй було всього 17 років. Побралися майже відразу. Чоловік відразу ж виявив готовність інвестувати кошти у проект своєї дружини. З 2008 року Тетяна веде передачу "Зверни увагу з Тетяною Рамус", а опісля ще й випускати глянцевий журнал, та вести програму на радіо.

9. Зінаїда Лихачьова

34662_qWkwUmHPeavR_w_700

Мало хто знає про те, що відома київська художниця та дизайнера Зінаїда Лихачьова є дружиною одіозного політика і мільйонера Сергія Львочкіна, чиї статки складають понад $400 млн. Зинаїда – досить відома особа у колі митців, як в Україні, так і за кордоном. Вона постійний учасник Ukrainian Fashion Week та інших показів.

Проте широкому загалу українців вона стала відомою два роки тому, висловивши на своїй сторінці в соціальних мережах підтримку Єврмайдану, доки її чоловік був на посаді глави Адміністрації Президента.

10. Вікторія Гуменюк

10

Дружина Ігоря Гуменюка (має в активі понад $100 млн) Вікторія більш відома публіці, як мама співачки Ассоль. Доки чоловік заробляє гроші, Вікторія займається домашнім господарством – виховує трьох дітей, а в останні роки є продюсером доньки Катерини Гуменюк. Інтерв'ю жінка майже не дає і на світських тусовках зявляється рідко, намагаючись бути в тіні чоловіка та зоряної дочки.