Коломойський обіцяв неприємності заступниці Гонтарєвої, передає Корупція.Інфо

Популярне: Там ТАКЕ було!!! На Тернопільщині згоріло авто, від нього нічого не лишилося

Заступниця глави НБУ Катерина Рожкова в інтерв’ю для описала свої враження від спілкування з бізнесменом Ігорем Коломойським (цитата):

«Він дуже розумний. Це правда. Він тримає в голові дуже велику кількість інформації. Мене вразило, як він керує своїм бізнесом в цілому, тому що він фактично це робить сам. Так, у нього є люди, які йому допомагають, але він бере дуже активну участь в цьому. Все знає, пам’ятає.

Зрозуміло, що це людина талановита в своєму роді. Якщо б не націоналізація Приватбанку, а просто не торкатися теми бізнесу і банківської системи, я б сказала, що він цікавий співрозмовник. З цієї точки зору.

Разом з тим, я вважаю, що він людина, яка до кінця буде захищати власні інтереси. І не зважати ні на державні, ні на якісь інші інтереси. Це моя особиста думка.

Щодо погроз. З огляду на нашу роботу, я чула багато погроз від різних людей. Це були прямі особисті погрози під час зустрічей, у розмовах по телефону, погрози, передані через інших людей і т.д.

Щодо Ігоря Валерійовича можу сказати, що він надто розумний, аби напряму погрожувати, інша річ опосередковано натякати на неприємності, які можуть статися, використовуючи різні алегорії та порівняння про клітку з тигром, наприклад 🙂

Були й ремарки з приводу прослушки, що, мовляв, до нього потрапили записи, що варто одуматися, що не завжди ж будете в НБУ працювати…