Вчора, 12 грудня, під час ранкової сесії Верховної Ради Голова Комітету ВР України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів “слуга народу” Галина Третьякова переписувалася про секс на “новому матраці”.


Фотографії переписки зробив кореспондент ІНФОРМАТОРа під час позачергового засідання Верховної Ради України.

Депутати активно обговорювали важливий закон “Про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО”.

Член фракції “Голос” Р. Лозинський заявив, що закон про “особливий статус Донбасу”, який сьогодні продовжила Верховна Рада, – це розтяжка, на якій Україна рано чи пізно може підірватися.

Під час дискусій і голосування Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова листувалася про секс. Як стало відомо з переписки, Сергій Попов замовив новий матрац. Він повідомляє, що, можливо, його вже сьогодні привезуть. Депутат дуже емоційно відреагувала на таку новину й написала, що любить його ще сильніше за новий матрац.

По переписці стає зрозумілим, що вона зраділа через майбутній секс на новому матраці.

“Урааааааааа. Люблю тебе ще сильніше за матрац. Секс на новому матраці. Урааааа”, – написала Третьякова.

Попов відреагував на це смайликами, що сміються.

Згідно з інформацією з персональної сторінки Галини Миколаївни в Facebook, Сергій Попов – це її чоловік, а за сумісництвом колега по громадській організації “Інститут Громадянських свобод”. 21 вересня 2019 року вона вийшла за нього заміж.