Один із засновників “Кварталу 95” Борис Шефір розповів про жертви Володимира Зеленського заради президентського крісла

Один із засновників “Кварталу 95” Борис Шефір поділився інформацією, хто готував для Зеленського промову під час інавгурації, а також розповів свої думки про українську політику. Виявилося, що актори відомого телешоу не мали відношення до промови президента, з якої він виступав під час церемонії.

Шефір зазначив, що над промовою Зеленського працював колектив “Зе!Команди”. Це був не той текст, де потрібні були жарти, тому гумористи “Кварталу 95” не знадобилися. Вони просто допомагали.

Після того, як Зеленський пішов з гумористичного проекту, керувати організацією залишиться Шефір. Він зазначив, що його не дуже цікавить політика. Це Шефір зрозумів, коли президент боровся на президентських виборах.

Голова кварталу зазначає, що Зеленський зробив багато жертв заради того, щоб зайняти пост президента. Він відмовився від кар’єри артиста.

“Люди, з якими я зустрічався, по цей бік політики мені не дуже симпатичні. Я зустрічався з багатьма. Стало дуже багато знайомих, з якими не дуже цікаво. Наша сторона цікавіше. Всі люди більш інтелігентні, тому від Вови це велика жертва, він пішов з раю в бридке пекло “, – зазначив Шефір.

Також він сподівається, що Зеленський зможе зробити щось корисне для української політики. Хоча зараз в ній дуже важко. Люди в цій сфері нещирі і дуже мало розуміють гумор, можна сказати, обмежені.