Вночі 27 червня в Київській області невідомі спалили три автобуси, які перевозили пільговиків, після чого їх орендар самовільно забрав автобуси і повісив на них передвиборчу рекламу свого Благодійного Фонду «Разом у майбутнє» народного депутата від БПП Руслана Сольвара.

Про це повідомляє представник БФ Роман Зорін.

«Попередньо – це умисний підпал. В автобуси закинули пляшки із запальною сумішшю. Бачили в темряві постать худорлявого чоловіка 180-185 см, в чорному одязі », – зазначив Зорін.

За даними ГУНП в Київській оласті 27 червня близько 1 години ночі невідомі пробралися на територію сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу і підпалили три автобуси в селі Бишів. В результаті НП постраждалих немає.

Відзначається, що автобуси були взяті в оренду БФ Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» і більше 5 років перевозили безкоштовно пасажирів пільгових категорій. Два з них курсували на території Києва і Макарівщини, а ще один перевозив людей за маршрутом Макарів – Чорногородка.

У суботу поліцейські виявили, що два з трьох автобусів пропали. Як з'ясувалося, речові докази були передані власникам автобусів, а вони, без узгодження своїх дій з правоохоронцями, незаконно передали їх орендарю – кандидату в депутати – для самореклами.

«До якої низькості опустилися наші опоненти, щоб заради політичних ігор спалити у людей останнє – безкоштовні автобуси» – свідчив напис на плакаті, повішений на одному з автобусів.

За словами представників поліції, дії власника автобусів негативно вплинули на хід розслідування справи. Внаслідок недбалого поводження з доказами, тепер поліцейські не зможуть провести експертизи для встановлення причин пожежі.

За фактом незаконних самоврядних дій власників автобуса, поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 356 Кримінального кодексу України. На даний момент ведуться слідчі дії та з'ясовуються обставини правопорушення.