Олексій Цимбалюк, який зіграв одну з головних ролей в одній з наймасштабніших спецоперацій СБУ за останній час, розповів, як проходило саме "вбивство", передає Корупція.Інфо

Такими деталями він поділився з журналістами ВВС.

Популярне: Лічильників не буде: В Україні вступив у дію закон. Як тепер українці платитимуть за послуги ЖКГ

Чоловік розповів, що в цей день все було розплановано від початку до кінця. Процес був дуже трудомістким і помилитися можна було на кожному етапі. За словами Олексія, довелося пропрацювати навіть моменти його появи і втечі з місця злочину, так як за ними могли стежити замовники вбивства.

"Особливо нічого розповідати (сміється). Поїв супчика, викликав таксі і поїхав вбивати Бабченка. Я під'їхав не на саму адресу, а зупинився метрів за 200 в сусідньому дворі. Після того, як отримав сигнал, зайшов у під'їзд і піднявся на потрібний поверх" , – розповів Цимбалюк.

Цимбалюк розповідає, що в операції довелося задіяти професійних гримерів, які кілька годин займалися самим "трупом", а також команду, яка вибудовувала місце злочину.

"Коли я піднявся в його квартиру, він уже лежав загримований. Біля нього просто поклали фляги з водою, щоб імітувати, що цей похід в магазин відбувся … Я не стріляв. Зброя не використовувалася взагалі: в цьому немає сенсу. Якщо працює пістолет з глушником, то пострілів ніхто і так і так не почув би", – додав" кілер ".

За словами Цимбалюка, на момент "вбивства" в квартирі залишилася тільки дружина, яка повинна була викликати швидку і повідомити про смерть чоловіка. Олексій зізнався, що не обійшлося і без курйозів. Під час всього процесу Олексій вирішив привітатися з Бабченко.

"Я сказав" Доброго здоров'я ". Він попросив, щоб я його не смішив".

Цібалюк розповів і про замовника замаху Бориса Германа. За словами Олексія той так і не віддав обіцяну суму, а сам намагався полетіти в Італію, щоб повністю зняти з себе підозри. Нагадаємо, що 30 травня його затримали співробітники СБУ, зараз суд, на час слідства, виніс чоловікові рішення про утримання під вартою терміном на 60 діб.