Президент України Володимир Зеленський почав свій перший міжнародний візит з початку дії карантину.

Як повідомили в Офісі глави української держави, Зеленський разом з дружиною Оленою прилетіли в Австрію.

«Наші країни мають довгі історичні відносини, а нові виклики вимагають їх зміцнення і посилення. Вдячний Австрії за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України”, – зазначив він перед початком робочої поїздки.

Під час візиту до Австрії Зеленський проведе переговори з Федеральним президентом Австрії Олександром Ван дер Белленом, Федеральним канцлером Себастіаном Курцом і президентом Національної ради Австрії Вольфгангом Соботкою.

Олена Зеленська на своїй сторінці в Інстаграм опублікувала перше фото з Австрії і прокоментувала його так:

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Прибули до Австрії 🇺🇦🇦🇹 Попереду – два насичені дні. Австрійці – визнані фахівці у створенні безбар’єрного публічного простору, й вони радо відгукнулися на моє прохання поділитися досвідом. Крім протокольних заходів, обов’язково відвідаю галерею Альбертіна. Хочу особисто подякувати керівництву за допомогу у створенні україномовного аудіогіда. І, звичайно ж, його протестувати 😊 Також разом з Володимиром візьмемо участь в урочистому запуску ще одного аудіогіда українською. Подробиці – незабаром 😉

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

“Прибули до Австрії 🇺🇦🇦🇹 Попереду – два насичені дні.

Австрійці – визнані фахівці у створенні безбар’єрного публічного простору, й вони радо відгукнулися на моє прохання поділитися досвідом.

Крім протокольних заходів, обов’язково відвідаю галерею Альбертіна. Хочу особисто подякувати керівництву за допомогу у створенні україномовного аудіогіда. І, звичайно ж, його протестувати 😊

Також разом з Володимиром візьмемо участь в урочистому запуску ще одного аудіогіда українською. Подробиці – незабаром “, – пише перша Леді.

Для першого за довгий час офіційного візиту за кордон Олена вибрала голубий костюм з довгою спідницею і масивним піджаком, який вона підкреслила чорним поясом. Доповнила свій образ перша леді чорними туфлями-лодочками.