У суботу, 22 липня, відбулася зустріч затриманого на Донбасі російського військовослужбовця Віктора Агеєва з матір'ю, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО! Ботулізм виявили в новому продукті. Дізнайтесь першими, аби вже завтра не опинитись на лікарняному ліжку

Ззустріч тривала близько однієї години, жінка передала синові речі та цукерки.

"Зустріч Агеєва з матір'ю сталася в Старобільську, в СІЗО. Віктор мав непоганий вигляд, здоровий, але з його зовнішнього вигляду було видно, що зустріч стала для нього хвилюючою, йому було дуже приємно. Сама зустріч тривала близько однієї години. Мати передала речі та цукерки, все це офіційним шляхом було оформлено співробітниками СІЗО", – повідомив журналіст.

За словами Канигіна, військовослужбовець "дуже сподівається на те, що російська влада підключиться до його справи і почне його "витягувати", він дуже сподівається, що буде запущено процедуру обміну полоненими".

"Також ми дізналися, що до Віктора навіть не приїздив російський консул, за весь цей час, що він перебував у СІЗО, до нього приїжджав тільки Червоний Хрест", – зазначив журналіст.

Під час зустрічі Агєєв підтвердив, що вирушив служити за контрактом, перейшов кордон з Луганською областю і потрапив на територію України.

"Зараз я вже можу сказати хто допомагав організувати цю зустріч. Це адміністрація президента України Петра Порошенка і це Служба безпеки України. Мама Віктора Агєєва вже висловила їм слова великої вдячності за це", – додав журналіст.

Крім того, він зазначив, що матір Агеєва спочатку переймалася, що може зіткнутися в Україні з агресією.

"Ще Світлана Вікторівна турбувалася, що на території України вона зіткнеться з агресією. Вона читала коментарі в соцмережах, переживала. Ну не дивлячись на те що син її зараз звинувачується у злочині, до матері тут ставляться спокійно, їй сприяють, йдуть назустріч", – зазначив кореспондент.

Нагадаємо, що в відео-зверненні до президента України Петра Порошенка Світлана Агеєва попросила помилувати її сина, або хоча б посприяти її зустрічі з ним.

У червні сили АТО знешкодили диверсійно-розвідувальну групу противника в результаті бою в районі Жолобка Луганської області.

Під час бою було знищено двох бійців окупаційних військ РФ, в тому числі, кадрового російського офіцера Олександра Щербака з позивним Алекс. Ще четверо диверсантів, серед яких виявився і Віктор Агеєв, були захоплені в полон.

У той же час в Міноборони РФ його причетність до ВС РФ традиційно заперечують, заявляючи, що він нібито звільнився зі служби в травні 2016 року.