Проблема трудової міграції набуває в Україні масштабів національної катастрофи, передає Корупція.Інфо

Таку заяву в ефірі телеканалу NewsOne зробив екс-міністр оборони України, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

Популярне: "Тобто, 18% доходу …": В Україні ввели нові пільги. Хто може скористатися, і що потрібно знати

"Ця тема – еміграція за кордон – вже стає на рівень національної катастрофи. Це треба зупинити точно", – констатував політик.

У цьому контексті він наголосив на необхідності створення сприятливих умов в країні для "людей, які працюють і не хочуть сидіти на субсидії, а мати можливість самим тримати себе твердо на ногах".

Анатолій Гриценко також попередив: якщо ситуація не зміниться, молодь "не зможе реалізувати себе в своїй країні".

Нагадаємо, раніше Гриценко заявив, що чим депутат більше замішаний в корупційних схемах або злочинах, тим складніше залучити його до кримінальної відповідальності. Він додав, що найчастіше, навіть якщо народні депутати голосують за зняття депутатської недоторканності зі своїх колег, то політики все-одно не несуть відповідальності за свої злочини.

Окрім цього Анатолій Гриценко заявив про необхідність зміни ситуації в Україні, за якої практика зняття недоторканності з народних депутатів України та залучення їх до кримінальної відповідальності не призводить до реального покарання злочинців.