На гарячому затримали начальника відділу урядового фельд’єгерського поштового зв’язку у м. Чернівці, передає Корупція.Інфо

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив військовий прокурор Олег Сенюк.  Учора, 3 липня, на гарячому погорів начальник відділу урядового фельд’єгерського поштового зв’язку у м. Чернівці, який брався за «вирішення численних питань». Так, 36-річний підполковник вирішив «підзаробити» 11 000 гривень на підлеглому.

Популярне: "Тобто, 18% доходу …": В Україні ввели нові пільги. Хто може скористатися, і що потрібно знатиЗа ці кошти він мав організувати виплати одноразових видів грошового забезпечення та видачу трудової книжки колезі після звільнення. До того ж, за 600 доларів США мав посприяти громадянину із прийомом у відділ на роботу. Затримали його після отримання чергових частин хабарів: 3 000 гривень від співробітника та 100 доларів США від громадянина.

Щойно колеги проведуть обшуки за місцем роботи і проживання фігуранта справи, одразу повідомимо офіцеру про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України і звернемось до суду. Клопотатимемо про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою, а також про відсторонення від займаної посади, повідомив Олег Сенюк.

Урядовий фельд’єгерський зв’язок в Україні — приймання, обробка, перевезення та доставка (вручення) кореспонденції, що містить відомості, які становлять державну таємницю, та/або службову інформацію, офіційної кореспонденції та дипломатичної пошти Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, державних органів.