Важкий стан дівчинки, яка потрапила в лікарню в результаті отруєння в дитячому оздоровчому таборі "Славутич" в Київській області, не має ніякого відношення до інциденту. Про це йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я України в Facebook, передає Корупція.Інфо

Так в МОЗ зазначили, що дівчинка, яка зараз практично в стані коми перебуває під наглядом лікарів в київському "Охматдиті", впала в неї не через інцидент в "Славутичі".

Популярне: "Тобто, 18% доходу …": В Україні ввели нові пільги. Хто може скористатися, і що потрібно знати

"Стан дитини, що знаходиться в НДСЛ" Охматдит "стабільний, важкий. Воно не пов'язане з отруєнням", – йдеться в повідомленні.

Дівчинка, яка отруїлася 2 липня в таборі "Славутич" під Києвом, до сих пір знаходиться на апараті штучної вентиляції. Про це розповів завідувач відділення інтенсивної терапії та гострих інтоксикацій клініки "Охматдит" Олександр Урін на брифінг.

"Вона (до сих пір, – ред.) На апараті штучної вентиляції. Є багато питань до її загального стану, тому що у неї на даному етапі є поліорганна недостатність – це коли є ураження кількох органів і систем. Це вкрай важкий стан. Вона в комі … На тлі апаратного лікування є невелика стабілізація стану, що дає нам надію ", – поінформував завідувач.