Заступник голови депутатської групи "Воля народу" у Верховній Раді Степан Івахів задекларував 15 млн гривень і 1,6 млн євро готівки, а також недобудований контрольно-пропускний пункт площею 136 кв.м. у Волинській області в 2015 році.

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передає Корупція.інфо. Також Івахів задекларував 700 тис. доларів готівкою і придбав в 2015 році цінних паперів на суму 27,2 млн гривень. Крім КПП депутат вказав ще 5 об'єктів незавершеного будівництва у Волинській області, серед яких спортивний комплекс площею 28 кв. м, винний льох (99 кв. м) і оздоровчий комплекс (146 кв. м).

Івахів задекларував 8 пар наручних годинників, 6 костюмів, 4 пари запонок, 8 картин та ікону XVIII століття. Він володіє 35 компаніями, серед яких 21 – в Україні, 5 – на Кіпрі, 4 – на Британських Віргінських островах, по 2 – на Мальті і в Сінгапурі.

Зокрема, Івахів є кінцевим бенефіціаром компаній "W.O.G. Holding Limited" (Кіпр), "Клуб сиру" і "Комо Україна". Депутат користується 2 квартирами і 4 земельними ділянками у Волинській області, власником яких є компанія "Кемп С.Т.А.Р" (торгівля паливом), і орендує ще 4 земділянки в області.

Дружина Івахіва Світлана задекларувала 250 тис. доларів і 500 тис. гривень готівки. Також вона вказала 7 пар наручних годинників, 30 одиниць ювелірних виробів, 2 сумки Hermes, 6 жакетів Chanel, 7 шуб, 2 хутряних жилета, коротку шубу і дублянку. Решта відомості в електронній декларації не відрізняються від заповненої в березні декларації, але більш конкретизовані.