Віталія Ткаленка, який 2 червня повідомив про замінування мосту Метро у Києві і якого пізніше арештували на 60 діб, було поміщено до спеціалізованого психіатричного закладу.

Про це повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

“Вчора відбулося екстрене судове засідання зі зміни запобіжного заходу, де було прийнято рішення змінити запобіжний захід з тримання під вартою на поміщення до закладу для надання психіатричної допомоги”.

За словами Максимець, згідно з попереднім рішенням суду, який визначив підозрюваному запобіжний захід у вигляді арешту до 29 липня з можливістю внесення застави, до внесення застави він мав перебувати в СІЗО. Однак там Ткаленка оглянув фельдшер і “виявив схильність до суїциду”.Після цього до СІЗО було викликано “швидку допомогу”, лікарі якої надали свій висновок, згідно з яким підозрюваному краще перебувати під наглядом лікарів задля його власної безпеки, а також безпеки людей, які мали перебувати з ним у камері.

Максимець зазначила, що вже після 16 години у п’ятницю підозрюваного було поміщено до спеціалізованої психіатричної лікарні в Глевасі на Київщині, де він перебуватиме до 29 липня. Вона додала, що в разі потреби запобіжний захід може бути продовжено.

Невдовзі має бути проведено психолого-психіатричну експертизу стану підозрюваного.

Нагадаємо, 2 червня патрульна поліція перекрила рух транспорту на мосту Метро у зв’язку з повідомленням про замінування.

Через годину чоловіка, який повідомив про “замінування” мосту, затримали. У затриманого не було вибухового пристрою — він мав при собі муляж, у якому знаходилась земля.