Компанія ТОВ "Акватера", кінцевими бенеціарами якої є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, відсудила у ПриватБанку 24,9 млн грн.

Відповідний позов компанії задовольнив Господарський суд Києва 18 грудня, передає FinBalance. Відзначається, що "Акватера" передала в іпотеку для НБУ нерухоме майно (за адресою м .. Дніпро, вул. Чкалова, 27; узгоджена вартість – 24,5 млн грн) в якості забезпечення боргових зобов'язань Приватбанку перед Нацбанком за кредитом рефінансування.

У серпні 2017 НБУ звернувся до "Акватери" з вимогою погасити заборгованість ПриватБанку за відповідним договором рефінансування на суму 4,4 млрд грн.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

У жовтні 2017-го компанія сплатила Нацбанку 24,9 млн грн і після цього звернулася до Приватбанку з вимогою погасити зазначену суму. ПриватБанк вимога "Акватери" не виконав, тому позивач і звернувся до суду.

Також, зазначимо, що керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заслухає результати розслідування справ про можливі зловживання при рефінансуванні ПриватБанку.