27-річний житель Санкт-Петербурга в медичній масці напав на перехожу, затягнув у вантажний ліфт і примусив до орального сексу, знявши процес на камеру мобільного телефону. Про це повідомляють регіональні ЗМІ з посиланням на поліцію, передає Корупція.Інфо

За даними видань, інцидент стався в ніч з 16 на 17 червня в одному з будинків на проспекті Ударників. Зловмисник у вантажному ліфті напав на 28-річну жительку Тульської області і примусив її до орального сексу, пригрозивши вбивством в разі відмови.

Популярне: "Всіх застрелимо, задушимо… всіх, хто…": Міністр МВС зробив скандальну заяву

Після того, що сталося постраждала звернулася в поліцію. Правоохоронцям вдалося затримати підозрюваного. Ним виявився раніше судимий петербуржець. Зараз ведеться слідство та вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Як повідомлялося раніше, 15 червня, в денний час в місті Кам'янка-Уральському Свердловської області, де чоловік зґвалтував 9-річну дівчинку.

Як повідомляє місцевий портал ku66.ru, по дорозі додому з табору при школі дівчинку почав переслідувати невідомий чоловік. Відповідно до джерела, в цей час школярка розмовляла по телефону з матір'ю, але не сказала їй про переслідувача. Тим часом, насильник проскочив разом з дівчинкою в під'їзд, і проник в квартиру, затиснувши їй рот. Дівчинка була згвалтована в одній з кімнат своєї ж квартири.