Арсен Аваков, який відправився з робочим візитом на Харківщину виступив з гучними заявами, передає Корупція.Інфо

На сторінці Державної прикордонної служби України опубліковано відео, на якому Міністр МВС розповів про те, що до кінця цього року Україна облаштує в Харківській області нову систему управління кордоном.

Популярне: "За прийом бере в доларах, політикам не відмовляє": Як живе найвідоміша мольфарка країни, Магдалена Мочіовські

«Інженерне облаштування державного кордону триває незважаючи ні на що. Кордон з Росією буде облаштований, незважаючи на будь-які протистояння проросійських сил. Саме в Харківській області протяжність кордону 270 кілометрів, 220 ми вже облаштували. Уже в цьому році всі роботи будуть завершені. Паралельно ведуться роботи по Луганській і Сумській ділянках кордону », – повідомив глава МВС.

Глава МВС розповів, що планує оновити і автомобільний парк співробітників прикордонної служби. Крім цього по всій Україні буде створена так звана "комедатура швидкого реагування".

«Такі підрозділи покликані захищати кордон в разі потреби і забезпечувати прихід основних сил. Таких в ДПСУ налічується вже п'ять. Більшість з них вже пройшло бойовий вишкіл і підтвердили здатність виконати поставлені завдання. Комендатура швидкого реагування здатна діяти автономно на будь-якій ділянці державного кордону », – додав міністр.

Аваков розповів, що все це допоможе не допустити незаконного вторгнення на українську територію

«Так, всіх застрелимо, задушимо … всіх хто «полізе» на Україну», – зазначив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.