Колишній президент України Петро Порошенко заявив, що в країні є неприпустимим застосування російської вакцини від коронавірусу, оскільки це створює значні ризики. А влада зобов’язана в найближчі місяці забезпечити масову вакцинацію населення від коронавірусу.

Про це він сказав в інтерв’ю “5 каналу”.

“У кожного представника влади не повинно бути ні днів, ні ночей, ні перерви. Він повинен їздити по всьому світу, до всіх якісних виробників вакцини – крім російських. Оскільки застосування російської вакцини навпаки буде тягнути за собою ризики”, – сказав він.

При цьому Порошенко вважає, що протягом 2021 року необхідно прищепити від коронавірусу все населення країни.

“Навесні закінчується період, коли полегшується поширення ковіда. Природний спад цієї інфекції починається з травня. Тому до квітня ми зобов’язані забезпечити мінімум 22 мільйони доз вакцини. Протягом всього року до 1 січня ми повинні вакцинувати всіх”, – резюмував він.

Ось тільки не всі українці оцінили заяви Порошенка і розкритикували колишнього президента, який до цих пір живе в світі, де він президент. П’ятому порадили не лізти зі своїми порадами, тим більше президент Зеленський уже давно сказав, що Україна не буде купляти російську вакцину.

І вже з самого початку 2021 року Порошенко починає вставляти палиці в колеса чинної влади і президенту Зеленському особисто.

Чого тільки варте його новорічне привітання, яке транслювали тільки канали Порошенка замість привітання законного президента України.

“Кажуть, в наступному році Петро Олексійович буде вітати всіх з Новим роком в статусі «Імператор Галактики»”, – пише “Клименко-Тайм”.

Також раніше, щоб підлити масла в вогонь Порошенко заявив, що Netflix зніме фільм про провал операції із затримання “вагнерівців (підтвердження цієї інформації немає – ред)”.

“Петро Олексійович продовжує зловтішатися, і вже анонсував фільм про провальну операцію Зеленського по затриманню” вагнерівців “від Netflix. А це тільки початок року, що ж буде далі …”, – коментує “Наблюдатель”.