Серед учасників мітингу ОПЗЖ під Верховною Радою опинилися іноземці, які не знають ні російської, ні української мов. Про це на своїй сторінці в соцмережі пише журналіст Денис Казанський і публікує відео з акції ОПЗЖ.

На перших кадрах один з учасників із символікою проросійської партії просить автора запису говорити з ним англійською мовою.

“Партія ОПЗЖ встановила новий рекорд. У куплену масовку на черговий мітинг під Верховну Раду набрали людей, які навіть не володіли ні українською, ні російською мовою, і взагалі не розуміли виступаючих. На моїй пам’яті, до такого ще не доходило. Наймали гопників, бомжів, провокаторів, божевільних, але гастарбайтерів з далекого зарубіжжя ще не було. На що тільки не йдуть гроші російських платників податків”, – пише Казанський у коментарі до запису.

На записі можна побачити, як деякі “мітингувальники” агресивно реагують на камеру і питання журналістів. Інші зовсім не розуміють питання. “Просто нудно, вирішили вийти, підтримати когось”, – кажуть молоді люди. Інша жінка пообіцяла журналістам розбити телефон.

Молодий хлопець на питання про його “обов’язки” на мітингу відповів просто – “стояти, чекати”. Інший учасник акції повідомив, що йому обіцяли заплатити 200 гривень. За даними журналістів, іншим платили по 230.

“Найняті люди навіть не приховували, що прийшли за бабки, і на суть акції їм плювати. Давно кажу, що Україні дуже пощастило, що у нас такі проросійські партії. Втім, кремлівські злодії нічого принципово іншого створити і не здатні. За що б не бралася Москва – завжди виходить ДНР”, – резюмував Казанський.

До слова це перерахувати всі скандали ОПЗЖ вже напевно неможливо. На днях, народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива повідомив про те, що учасник бойових дій на Донбасі Михайло Майман нібито став жертвою нападу на відпочинку в Туреччині.

На Маймана напали представники “турецької мафії”, ветеран АТО отримав важкі травми, написав Кива у своєму Telegram-каналі.

“Міша Майман, який ховається на території Туреччини від кримінальної відповідальності, став жертвою нападу з боку турецької мафії і зараз перебуває у важкому стані в лікарні”, – стверджує нардеп.

За словами Киви, невідомі нібито жорстоко побили Маймана і зламали йому хребет.

У свою чергу Майман спростував твердження Киви про те, що на нього в Туреччині було скоєно напад.

“Нардеп Ілля Кива надіслав до Туреччини своїх найманців, щоб вони зламали мені хребет. Але хлопці з поставленим завданням не впоралися і здали мені свого “замовника”, – розповів Майман у своєму Telegram-каналі.

За словами ветерана АТО, він домовився з нападниками, що вони доповістять ківі про виконане замовлення, і що Майман нібито знаходиться в лікарні у важкому стані зі зламаним хребтом.

“Сам Кива, отримавши від своїх виконавців підтвердження виконаного замовлення, поспішив опублікувати у себе в телеграм-каналі, що на мене нібито напали представники “турецької мафії”, – зазначив ветеран.

“Я не здивувався цьому замовленню, тому що сам знаю цього депутата від ОПЗЖ, а за сумісництвом кума Медведчука. Кива – сепаратист і ватник, який неодноразово замовляв людей, стрілянину по ресторану “Лео” з гранатомета і стрілянину по будинку в Бориспільському районі”, – додав Майман.