Перед початком засідання Тимчасової слідчої комісії ВР з питань перевірки і оцінки стану “Укрзалізниці” в центральний офіс акціонерного товариства прийшли з обшуками співробітники Держбюро розслідувань.

Цю інформацію телеграм-каналу PavlovskyNEWS підтвердили на охороні об’єкта. Подробиць не розголошують. Телефони прес-служби УЗ – не відповідають.

ТСК повинна зібратися сьогодні о 14:00 для розслідування фактів можливої ​​бездіяльності та порушення законодавства України органами управління “Укрзалізниці”, які привели до значного погіршення технічного стану підприємства та основних виробничих показників.

В центральний офіс «Укрзалізниці» з обшуками прийшли співробітники Державного бюро розслідувань. Інформацію підтверджують наші колеги, а інші подробиці поки невідомі, – пише “Клименко-Тайм”.

Цікаво, що сьогодні на 14:00 заплановано засідання Тимчасової слідчої комісії Ради з оцінки стану підприємства.

На тлі цих планів сьогодні екс-нардеп Борислав Береза, якого коректно відносити до орбіти ломів Ахметова, написав про мільйони гривень, які витрачаються на перельоти і проводження часу членів Наглядової ради «УЗ» – включаючи катання на пароплаві з кейтерингом, алкоголем і сигарами.

Словом, конфлікт навколо «УЗ» триває.

Раніше, СБУ викрила посадових осіб “Львівської залізниці” на присвоєнні 20 мільйонів гривень під час закупівлі обладнання. Вони організували операцію разом з керівництвом одного з заводів на Сході України.

Керівництво “Львівської залізниці” планувало втілити таку ж схему в інших підрозділах Укрзалізниці. Зараз правоохоронці продовжують проводити розслідування.

За інформацією ZAXID.NET, чиновники “Львівської залізниці” та одного з заводів в Краматорську організували операцію.

Вони замовляли на підприємстві обладнання по втричі завищеною ціною.

Тільки на одній з угод про закупівлю верстата з програмним забезпеченням вони привласнили понад 20 мільйонів гривень.

У Києві 2 квітня оперативники СБУ затримали посередників, які повинні були передати частину відкату посадовим особам “Львівської залізниці” – понад 10,5 мільйонів гривень.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.