У суботу, 7 листопада, в Києві проходить акція протесту Автомайдану. Учасники зібралися під стадіоном “Динамо” і прямують до будинку глави Конституційного суду України Олександра Тупицького.

Як зазначає Pavlovsky News, кількість мітингувальників не перевищує 100 осіб. Причому вони хочуть передати главі КСУ «квиток в Ростов» особисто. Причина невдоволення учасників протесту проти Тупицького – рішення КСУ щодо скасування антикорупційного законодавства.

“Серед присутніх ми помітили Віталія Шабуніна, Массі Найєма”, – йдеться в повідомленні.

Телеграм-канал Свободний також повідомляє, що протестувальники принесли шибеницю для Тупицького.

Як зауважив екс-нардеп Ігор Мосійчук в своєму телеграм-каналі, подібні дії є загрозою життю судді, що в свою чергу вважається кримінальним злочином.

“Корупціонер Віталій Шабунін зі жменькою соратників повіз до будинку голови Конституційного Суду Тупицького шибеницю … Якби подібні дії здійснював будь-хто інший то вже затримали, упакували і судили, але корупціонеру Шабуніну можна все!”, – підкреслив Мосійчук.

За останніми даними, Колону автомобілів мітингувальників не пропускають до будинку глави Конституційного суду Олександра Тупицького.

Як повідомляє журналіст PavlovskyNews, в Васильківському районі правоохоронці перекрили під’їзд до житла судді. Люди йдуть пішки.

Через ситуацію, що виникла у Володимира Парасюка виник з поліцією конфлікт. Інтернет там не ловить.

Зараз активісти намагаються кошмарити поліцію. Вимагають представитися, кричать, погрожують.

Активістів не пропустили до будинку глави Конституційного суду в Васильківському районі. На акції присутній колишній нардеп Єгор Соболєв. Він вимагає від поліції пропустити машини Автомайдану.

Поліція перегородила дорогу машинам, проходити можуть тільки люди. Автомайданівці кричать у мегафон: “Ви провокуєте!”.