Екс-президент Грузії, колишній глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі купив собі особняк під Києвом, в селищі Лісники. Житло знаходиться на 23 кілометрі Обухівської траси.

Про це повідомили журналісти “Викриття”, які і зняли будинок Саакашвілі на відео.

Будинок колишнього президента Грузії оформлений в стилі хай-тек, але до сих пір добудовується. Біля воріт можна постійно спостерігати мішки будівельного сміття.

До речі, сусідами Саакашвілі є співачка Руслана Лижичко і генпрокурор Ірина Венедіктова.

Також наголошується, що політик скуповує і сусідні ділянки, мабуть, планує розширюватися. Зараз в його розпорядженні 18 соток землі вартістю один мільйон гривень.

Відомо, що в Лісниках кілька ділянок оформлені на маму Міхеїла, інші ділянки на нього самого, про що свідчить інформація з земельного кадастру.

Біля центрального входу на територію особняка Саакашвілі майорять прапори Грузії, України і Євросоюзу. За інформацією журналістів на відео, він ще облаштовує свій двір зеленою галявиною, зоною відпочинку і альтанкою у вигляді українського традиційного будиночка з солом’яним дахом.

Також на території будинку помічений басейн з величезним парканом. Мабуть, політик не хоче, щоб сусіди спостерігали за ним.

Раніше в ефірі українського телеканалу Саакашвілі заявив, що Україні необхідно змінювати нинішню систему, в якій чиновники нав’язують бізнесу корупційні послуги.

“Хто продає ці послуги олігархам і не тільки олігархам? Олігархи, до речі, – це менше 15% української економіки. Ми говоримо про 100% української економіки. Хто продає ці послуги різним суб’єктам? Українські чиновники: міністри, мери і так далі. Не просто продають, а кажуть: ти нічого не зможеш зробити, якщо до мене не прийдеш і у мене не купиш, – заявив політик. – Ми зараз чергову кампанію … п’ять прізвищ назвемо. і деякі з них мені особисто дуже не подобаються, з цих прізвищ, я давно з ними ворогую. Я теж буду щасливий: ох, назвали нарешті паразита. А потім віз залишиться і нині там. Тому що вся система, яка продає цим хлопцям і всім іншим, процвітає і вона не змінюється. Давайте міняти систему . Не будемо міняти систему, це все перетвориться знову в кампанійщину “.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.