За словами глави Асоціації психіатрів України Семена Глузмана, прем'єр-міністр Володимир Гройсман щодня співає дифірамби "своїй благодійниці" в.о. міністра охорони здоров'я Уляні Супрун, а президент Петро Порошенко боїться зробити щодо неї вчинок. 

Президент України Петро Порошенко усвідомлює, що в.о. глави Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун – національна біда. Таку думку висловив 7 серпня у Facebook глава Асоціації психіатрів України Семен Глузман, передає Корупція Інфо

"Отже, реформа системи охорони здоров'я в Україні триває. Не заглиблюючись у суть подій, телевізійні журналісти показують радісні обличчя лікарів первинки, чия зарплата зросла вдвічі чи тричі. Зросла. У деяких. Коштом скорочення інших лікарських ставок. Зросла паралельно до зростання захворюваності на кір та інші інфекції", – написав Глузман.

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

За його словами, журналісти "не запитують у радісних лікарів, чи зміниться якість роботи з новою зарплатою".

"Не запитують, чи задоволені вони якістю своїх знань. Чи будуть вони, лікарі, передплачувати професійні журнали, відвідувати медичну частину інтернету, купувати професійну літературу. А вже пацієнтів у нас взагалі ніхто ні про що не запитує. Хор гідно оплачуваних фондом [американського бізнесмена Джорджа] Сороса та іншими фондами так званих пацієнтських організацій (переважно наших грішних громадян, які через свою соціальну та кримінальну поведінку стали жертвами вірусу СНІДу) щодня співає дифірамби пані Супрун, своїй благодійниці", – продовжив Глузман.

Він зазначив, що в бідній державі Україні – "явний надмір грошей", бо прем'єр-міністр України Володимир Гройсман готовий оплатити дорогу та "безглузду модернізацію 14 психіатричних лікарень, задовольнивши корупційні плани радника в.о. міністра Сергія Сергійовича Шума".

"Не розуміє? Є спільником? Не знаю. Петро Олексійович [Порошенко], який давно усвідомив національну біду під назвою Уляна Супрун, не може здійснити вчинок. Боїться. І я знаю, чому. Володимир Борисович натомість гріється в променях піар-слави в.о. міністра охорони здоров'я. Так йому здається: у променях слави. Насправді у променях безслав'я", – вважає глава Асоціації психіатрів України.

Згідно з його інформацією, 8 серпня у Міністерстві охорони здоров'я України мають намір провести "якісь закриті збори з метою прибрати з посади головного лікаря дніпровської лікарні із суворим режимом нагляду".

"Це ж треба, що вигадав: подав до суду на саму пані Супрун і категорично не хоче перепросити та забрати свою заяву! У країні тисячі головних лікарів, більшість глухо ненавидить усю цю команду молодих реформаторів. І всі мовчать. А цей мовчати не хоче. Ех, Петре Олексійовичу, йому б від вас якийсь орден або ласкаве слово підтримки… Знаю, не можете. Боїтеся. Чи не Шума Сергія Сергійовича боїтеся? Дарма, він навіть не співробітник МОЗ. Так, радник, яких у Супрун чимало", – резюмував Глузман. 

Нагадаємо, нещодавно глава Асоціації психіатрів України Семен Глузман вже писав листа президенту України Петру Порошенку, ди висловився про  про діяльність виконуючої обов'язки міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

 "З різних джерел я знаю про вашу реальне ставлення до Супрун. Повірте мені, нікого подібного в цьому кріслі не було за всі роки нашої незалежності. Як вважають серйозні експерти, а такі в нашій країні є, десь у вересні-жовтні цього року багато з того, що створено Супрун, почне валитися. Саме слово "реформа охорони здоров'я" буде викликати ненависть у більшості українців ", – написав він.

Глузман підкреслив, що у нього немає ніяких особистих інтересів.

"Я не шукаю ні посади, ні грошей. Мотив цього листа простий: мені страшно! На моїх очах Супрун, оточила себе професійними маргіналами, наполегливо руйнує все те, що ми разом із зарубіжними колегами встигли модернізувати в психіатричній системі України. Якщо Ви, Петро Олексійович, чи не утрутитеся, в найближчі місяці ми з Вами будемо присутні при остаточному розвалі національної медичної системи ", – резюмував він.