Російський президент Володимир Путін готовий піти з українського Донбасу лише в обмін на Крим. Сценарій такого "відходу" в Кремлі вже обговорили з американською стороною.

Про це повідомив російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський, зазначивши, що очільник Кремля також наполягатиме на знятті російських санкцій, які Захід та США застосували через окупацію Донбасу, передає Корупція.Інфо

"З різних джерел мені добре відомі деталі консультацій, які проходили. Вихідний темнічек різноманітних кремлівських посланців був один і той же: з Донбасу ми поступово відповзаємо, але Кримнаш, там наш сакральний Херсонес, про Прибалтику ми ніколи і не думали, це все ваші русофобські вигадки; Сирія ні нам, ні вам не потрібна, вона все одно розвалюється, за нами нехай залишиться алавітський анклав з військово-морською базою; донбаські санкції знімаються, а кримські нас особливо не хвилюють", — повідомив політолог для видання "Радіо Свобода".

Піонтковський також зазначив, що українці не прийняли ідеологію "русского мира", а ядерний шантаж Кремля зазнав повного провалу.