Якщо росія зараз визнає, що не змогла перемогти Україну, це буде не крах системи, це буде крах російської державності. Тому вони будуть боротися, скільки зможуть.

Про це в інтерв’ю виданню “Financial Times” заявив начальник ГУР МО України генерал-майор Кирило Буданов

Коментуючи ситуацію на фронті, очільник української воєнної розвідки зазначив: “Сьогодні лінія фронту простягається на 2400 км, тобто стільки ж, скільки утримував у Другій світовій війні СРСР проти нацистської Німеччини. Тоді Радянський Союз отримав із Заходу набагато більше військової підтримки. Заходу потрібно надавати допомогу “серйозніше”, інакше війна затягнеться довше і матиме більші витрати для України та світу. Перші ознаки голоду в Африці стали можливими через морську блокаду росією чорноморських портів та перешкоджання постачанню українського зерна”.

Погоджуючись із західною оцінкою, що російські війська деградували та деморалізовані, начальник ГУР МО України зауважив: “Якщо росія зараз визнає, що не змогла перемогти Україну, це буде не крах системи, це буде крах державності. Тому російська армія буде змушена боротися до кінця. У них немає іншого виходу”. Два дні тому Буданов заявив, що переломний момент у війні з Росією настане в серпні, а до кінця року масштабні бойові дії практично припиняться. Він підкреслив, що говорив це ще у травні, і на кінець червня залишається за такої самої думки.

“Починаючи з серпня, відбуватимуться певні події, які продемонструють світу, що переломний момент починає відбуватися. Я вже говорив і повторю ще раз: до кінця року активні бойові дії зійдуть практично нанівець. У найближчому майбутньому ми відновимо контроль над нашими територіями”, – сказав він.