Головні новини України
Подобається

Путіна буде ліквідовано: В прямому ефірі генерал-лейтенант Омельченко пообіцяв власноруч вбити президента Російської Федерації

15/04/2018     Автор: Ігор Нагорний
Путіна буде ліквідовано: В прямому ефірі генерал-лейтенант Омельченко пообіцяв власноруч вбити президента Російської Федерації

Будь-який громадянин України має право на фізичне усунення президента Російської Федерації Володимира Путіна, передає Корупція.Інфо.

Про в ефірі ObozTV заявив колишній народний депутат України, генерал-лейтенант Григорій Омельченко.

Популярне: "Купила свиняче легке, розрізавши його …": Мережу шокувало те, що знайшла українка в м'ясі

"Ще в квітні 2014 року в прямому ефірі одного з телеканалів я прямо заявив, я знав, що Путін це слухав, що при найменшій можливості Путін буде ліквідований мною або моєю командою. І це все буде в рамках чинного законодавства і норм міжнародного права", – зазначив він.

За словами Омельченка, для нього не буде вважатися злочином ліквідація глави Росії.

"З точки зору міжнародного права, законів ведення війни, національного законодавства і Конституції кожен громадянин України в разі фізичної ліквідації Путіна не скоює злочину, а діє в стані крайньої необхідності і необхідної оборони. Але це стосується тільки громадян України", – підкреслив екс-нардеп.

Крім того, він заявив, що за останні роки глава Кремля віддав наказ на усунення декількох десятків генералів.

"Розслідуючи справи зі знищення малайзійського літака і польського "борту №1", я встановив, що групою Путіна були знищені 32 генерали, які були співучасниками або свідками його злочинів", – додав Омельченко.