У четвер, 4 грудня, під Львівську міськраду вийшли кілька десятків людей з транспарантами. Вони вимагали припинити в місті незаконні будівництва. На їхню думку, усі забудови відбуваються за однією «схемою» – привласнення комунальної землі, на якій згодом виростає багатоповерхівка.

«Ми змучилися боротися з незаконними забудовами поодинці. Отже, ми об’єдналися зі спільною бідою», – зазначила одна з учасниць пікету пані Лідія.

На пікеті були присутні мешканці одразу кількох проблемних адрес. Це забудови на вул. Сахарова, вул. Карманського, вул. Повітряній, вул. І. Франка, вул. Енергетичній, вул. Остроградських, вул. І. Богуна, вул. Зарицьких.

Мітингувальники вимагали звільнення начальника міського управління містобудування Андрія Павліва. Натомість сам посадовець у коментарі журналістам  вже вкотре апелював до мітингарів, що ті переоцінюють значущість його посади.

«Закон про регулювання містобудівної діяльності чітко говорить про те, що органи місцевого самоврядування повністю усунуті від процесу надання дозволів, погодження проектів, надання дозволів на будівництво і прийняття в експлуатацію», – пояснив Андрій Павлів.

Джерело: zaxid.net 

 

новини про Львів