За три кілометри від кордону з Україною російські військові починають готуватися до чергових "навчань".

Прес-служба Державної прикордонної служби України повідомляє про нову активність російських військ на кордоні з Україною, передає Корупція.Інфо.

Важливим елементом обстановки можна вважати підвищену активність використання збройними силами РФ техніки, технічних засобів та інші небезпечні дії в безпосередній близькості від українсько-російського кордону, лінії розмежування чи адмінмежі,
– повідомив помічник Голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

За словами Слободяна, навпроти контрольного пункту в'їзду-виїзду "Каланчак" до контрольного посту на підконтрольній бойовикам території під'їхала колона автомобілів, які за номерними знаками можна ідентифікувати як ті, що належать до прикордонної служби ФСБ Росії. Очолили "делегацію" заступник керівника прикордонної служби ФСБ та керівник Департаменту прикордонної охорони генерал-полковник Микола Козік та генерал-лейтенант Юрій Звірик – начальник прикордонного управління ФСБ в окупованому Криму. Найвірогідніше, вони прибули з метою перевірки стану облаштування позицій та інших аспектів бойової готовності.

Також Слободян повідомив, що поблизу населеного пункту Безимено (Бєлгородська область Росії) за 3 км від кордону російські військові почали розгортати польовий табір, а на Харківщині підрозділи Держприкордонслужби України продовжували фіксувати роботу розвідувально-сигналізаційних комплексів "Радиобарьер-МФ", використовуваних російськими військовими на кордоні з Україною.