“Прослушка” у кабінеті Труби може зашкодити розслідуванню резонансних справ – ДБР.

Сам Труба пов’язував прослуховування свого кабінету із бажанням деяких політиків вплинути на відкриті проти них справи.

Встановлена в кабінеті директора Державного бюро розслідувань “прослушка” може зашкодити розслідування низки резонансних справ, повідомила в ефірі “112 Україна” речниця ДБР Анжеліка Іванова.

Апаратуру для прослуховування в кабінеті Романа Труби знайшли напередодні. За словами Іванової, не під час спецоперації, а випадково, під час прибирання та провітрювання кабінету. Співробітниця ДБР, яка знайшла “прослушку”, повідомила про знахідку правоохоронців та інших співробітників Держбюро.

“Національна поліція, зокрема слідчо-оперативна група, до якої входили і вибухотехніки, і фахівці з кібербезпеки, одразу ж прибули на місце події, провели першочергові слідчі дії, для того щоб виявити цю апаратуру”, – повідомила речниця ДБР.

За її словами, у бюро поки що не знають, хто, для чого і за яких умов вмонтував “прослушку” у вентиляційну систему. Сам Роман Труба не виключив, що це могло бути зроблено для того, щоб вплинути на розслідування справ, відкритих проти деяких політиків.

“Очевидно лише те, що працювали фахівці для того, щоб встановити таку апаратуру. Адже елементарно це зробити було неможливо”, – додала Іванова.