На сайті ДК Захід розміщено матеріал про результати кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за №42014140070000085 від 24.09.2014 по випадку, який стався у Львові 20 серпня 2014 року, а саме про побиття працівником СБМ (колишній спецпідрозділ "Беркут"), а також про інші неправомірні дії з боку працівників ДАІ та СБМ ( стаття про цей випадок побиття була опублікована ІА Корупція Інфо ще в серпні 2014 року.

Нові побиття у Львові за участі “Беркуту” – korupciya.com

20 серпня 2014 року на вулиці Довженка працівник спецпідрозділу міліції (припускаємо, що це недавно «розпущений» "Беркут") наніс перехожому 2 удари в область грудної клітки.

Ситуація, зі слів постраждалого та свідка, розгорталася наступним чином. Проходячи недалеко від місця зупинки патрульної машини ДАІ, по вул. Довженка (Daewoo lanos), постраждалий звернув увагу на неправильне місце паркування патруля. Працівники ДАІ суттєво перевищували свої повноваження, вимагаючи у людей дозволити обшукати їх автотранспорт, та й до того ж, припаркували автотранспорт та проводили зупинку автомобілів із значними порушеннями Правил Дорожнього Руху (ПДР).

Зробивши зауваження працівникам ДАІ, постраждалий отримав відповідь не від них, а від працівників спецпідрозділу який колись іменували "Беркут". Відповідь прозвучала в кращих традиціях бидла та свавільних держслужбовців, постраждалого просто "облили" матюками. Після законної вимоги (обов’язок працівника міліції закріплений і в Законі України «Про міліцію» і в «Статуті патрульної постової служби» і в ряді інших локальних нормативних документах цього відомства) представитися, потерпілий отримав 2 удар в область грудної клітки [читати далі…]

 

Отже, сьогодні журналісту юридично-правової газети "ДК ЗАХІД" нарешті вдалось забрати постанову про закриття кримінального провадження відносно даного інциденту.

 

2 ст.

4 ст.

 

 

Натисніть на фото, щоб збільшити.

 
 

Наступного дня ми звернулись до УВБ МВС у Львівській обл., де нами була написана заява та відібрані пояснення. Вийшовши звідти нам сказали, що дані про кримінальне порушення будуть внесені в ЄРДР до 24 годин, згідно положення про досудове розслідування:

 

 

Стаття 214. Початок досудового розслідування

1. Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.

 

І що Ви думаєте? Внесли?

 

Звісно ж не внесли, а почали грати у відкритий "футбол", заяву, пояснення та дані про злочин почали відправляти з прокуратури у прокуратуру. З УВБ МВС у Львівській обл. направили у прокуратуру Львівської області, звідти у прокуратуру м. Львова, а потім у Сихівську районну прокуратуру. В результаті, так як не було вже більше куди відправляти, то в.о. прокурора Сихівського району м. Львова Михалюк Р. вирішив надати таку відповідь за своїм підписом: 

 

Дуже цікавий момент, запити на інформацію були аналогічні по всіх трьох працівниках ДАІ. На перших два запити, нам відповів пан Родич, надавши запитувану інформацію, а на третій запит відповівпан. Тимченко, зі третього запиту видно (3 фото), що у відповіді відмовлено, через те, що запитувана інформація належить до категорії інформації з обмеженим доступом, а саме конфіденційної інформації. Панове, як так? Виходить так, що один з вас порушив закон або банально його не знає. Звертаємось доначальника ДАІ Гринюха Т.Я., розібратись у даному випадку і повідомити нас, чому так вийшло? Також просимо донести до цих працівників Закон України про "Просто доступ до публічної інформації".

Прочитавши дані запити на інформацію, ми зрозуміли, що до нас хотіли донести, те, що дані інспектори ДАІ м. Львова це – найграмотніші, найввічливіші працівники ДАІ… Теж пишуть, що вони спокійні, врівноважені та наполегливі у досягненні бабла поставленої мети. Звертаємось до керівництва ДАІ м. Львова, можливо їх варто подати на дошку пошани? А далі ми попали на дуже цікаве відео у мережі інтернет, яке заперечує все вище написане про даних працівників ДАІ.

 

 

У нас питання до пана Родинюка, от де ви побачили там у інспекторів: ввічливість, та особливо врівноваженість? Це ж повна «бандитська шайка» у міліцейських погонах. Взагалі для чого інспекторам ДАІ знадобились ключі від чужого автомобіля? Ми вважаємо, що таким "ввічливим" міліціонерам потрібно не з людьми спілкуватись, а …

Можливо цю відповідь пан Родинюк писав під диктовку Заповського І.І, бо у цьому випадку працівник СБМ писав свій рапорт під диктовку Заповського І.І. прямо у потерпілого на очах.

Що пишуть люди у коментарях на YouTube під різними відео з даними інспекторами? Просимо, читайте:

 

Чи було в курсі вельмишановне начальство, первосвященство, обране народом?

Так було! Більше цього є документи, які це підтверджують. Наприклад після публікації статті на korupciya.com, одразу ж начальника ГУМВС України у Львівської області полковник міліції Загарія Д.Д. був повідомлений:

 

 

О так от вирішують дані питання у правоохоронних органах.

 

джерело: ДК Захід