саа

Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі вважає, що частина керівництва Генеральної прокуратури України намагається зірвати реформу відомства.

«Абсолютно неприйнятне заяву! Частина керівництва Генеральної прокуратури України намагається пустити на гальмах систему незалежних іспитів, за допомогою яких повинні були бути призначені нові прокурори (керівники та заступники ново створених місцевих прокуратур), і які дуже чекає українське суспільство. Я багато їжджу по всіх районах Одещини і добре знаю, як у кожному з них змучився люди по справедливості і чекають нових прокурорів. Ця заява посилає прямий сигнал корупційній системі, що вона недоторканна », – написав Саакашвілі.За його словами, люди, які хочуть зірвати реформу, звикли все життя все вирішувати кумівством і хабарами, тому їм не подобається, що їх знання перевірятиме незалежна комісія з допомогою Європейського Союзу.

«Все це (ситуація, що склалася) прямо суперечить президентській програмі реформ і являє собою плювок в обличчя українському суспільству. Сподіваюся, Генеральний прокурор стримає слово і не допустить зриву іспитів, інакше боюся, що замість Євросоюзу, любителям кумівства, які засіли в різних прокуратурах, ці іспити влаштує все суспільство і це буде набагато більш болючий процес », – підсумував губернатор Одеської області.

Нагадаємо, раніше в.о. генпрокурора Юрій Севрук заявив, що службове розслідування показало недоліки при підготовці тестів для конкурсу в прокуратуру.

Джерело: Корупція.Інфо