1616621

Одеська обласна прокуратура повідомила про підозру судді Київського районного суду Одеси. Він підозрюється в ухвалені завідомо неправосудних рішень.

Про це у своєму Фейсбуці повідомив заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе, зазначивши, що підозру було вручено за його дорученням.

За словами Сакварелідзе, в цивільній справі підозрюваний визнав недієздатним громадянина і призначив йому опікуна без проведення необхідної для цього експертизи, а також без участі у процесі органів опіки та піклування. Крім того, він допустив це рішення до негайного виконання, не встановивши строку для його оскарження.

"Як результат – двоє неповнолітніх дітей втратили спадщину, яка законно їм належала. І це, на жаль, не єдиний факт вчинених порушень", – написав Сакварелідзе.

Він також зазначив, що розглядаючи іншу цивільну справа, суддя фактично вивів заставне майно, внаслідок чого підприємство не змогло виконати свої кредитні боргові зобов'язання. При цьому, ці кредитні зобов'язання були переведені на інше публічне акціонерне товариство рішенням цього ж судді.