У квартиру 74-річного полтавця не зміг зайти патруль – двері завалило сміття. Чоловік 4 дні пролежав під купами відходів, передає Корупція.Інфо

Популярне: Бережіть дітей: у Львові знайшли мертве немовля після розтину у під’їзді

Про це повідомляють у патрульній поліції Полтави.

"Сусід викликав поліцію. Його занепокоїло, що кілька днів не бачив чоловіка. А потім він почув тривожні вигуки з квартири. Пенсіонер пролежав під величезною купою сміття 4 дні. Коли прийшли патрульні, двері були не замкнені, але відкрити їх не змогли – їх підперли відходи. Був єдиний вихід – лізти через балкон", – передала Наталія Ширипова, прес-офіцер управління патрульної поліції Полтави.

Щоб пробратися до чоловіка, поліція і рятувальники рили тунель в смітті.

"Викинути відходи ми не маємо права, тому довелося якось пробиратися. Дід не міг поворухнутися, лежав між дверима. Серед сміття був одяг, пляшки, пакети, коробки, уламки дошок, лампочки. Відчувався сильний сморід. Сміття було видно у вікнах з вулиці. Але сусіди не скаржилися", – додала Ширіпова.

Раніше чоловік мав сина, який змушував його викидати сміття. Після його смерті чоловік знову почав зносити відходи з вулиці.

Чоловік у лікарні, не говорить, бо сильно виснажений. Не пив і не їв 4 дні. У лікарів є підозри на психічні розлади та ішемічний інсульт.