Працівники Бориспільської міської ради (Київська обл.) Вийшли на мітинг протесту під гаслом “Геть розбійника”, вимагаючи скликати позачергову сесію міськради і звільнити з посади секретаря міськради Ярослава Годунка (на фото).

Про це стало відомо з сюжету каналу “Телеканал Бориспіль”, який був розміщений на сервісі YouTube 4 червня 2020 року.

4 червня 2020 року працівники Бориспільської міської ради вийшли на мітинг протесту під гаслом “Геть розбійника”, з вимогою до міського голови скликати позачергову сесію міськради і до депутатів звільнити з посади секретаря міськради Ярослава Годунка.

Акцію під стінами міськради організувала профспілкова організація працівників Бориспільської міськради.

“Ми заявляємо, що ми не хочемо працювати разом з людиною. який має кримінальне минуле, якому чужі морально-етичні принципи, який працює заради свого збагачення, при цьому постійно перекручуючи нашу професійну роботу, поширюючи наклеп на наших працівників. Він ніколи не був бориспільців, зараз проживає на Печерських пагорбах “, – заявила під час мітингу одна з ораторів, яку автори сюжету не надали.

За її словами, під час спілкування Годунок “постійно використовує нецензурну лексику, погрози, шантаж поводиться агресивно, принижує людську честь і гідність”.