Головні новини України
Подобається

“Заробляв на мертвих душах”: В Одесі почалося розслідування проти директора “Вікторії”

08/05/2018     Автор: Ігор Нагорний
“Заробляв на мертвих душах”: В Одесі почалося розслідування проти директора “Вікторії”

Одеська прокуратура повідомила про підозру директору табору "Вікторія" Петросу Саркісяну  і його заступнику в незаконному заволодінні 120 тисячами гривень бюджетних коштів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства, передає Корупція.Інфо.

"Під час слідства встановлено, що двоє чиновників позашкільної дитячої установи з січня по серпень 2017 року шляхом внесення недостовірних відомостей в табелі обліку робочого часу та відпрацьованих годин шістьма співробітниками заволоділи коштами з місцевого бюджету", – відзначили в прокуратурі.

Популярне: «Липовий дипломом, крадіжка грошей у інвалідів і заміжжя проти волі матері»: Що насправді приховує перша леді України

Зазначені співробітники до виконання обов'язків не приступали, а лише "числилися на папері", а кошти, нараховані їм у вигляді зарплати, знімалися з банкомату, розташованого в Київському районі міста.

"За висновком економічної експертизи, розмір збитку, нанесеного незаконними діями посадових осіб комунального підприємства, становить понад 120 тис. грн", – уточнили в прес-службі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Його здійснюють слідчі Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Нагадаємо, 15 вересня 2017 року на території дитячого комплексу "Вікторія" в Одесі сталася пожежа, під час якої загинули троє дітей. Були відкриті кримінальні провадження за статтями "порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки" і "службова недбалість".