Озвучено пророцтво відомої у всьому світі болгарської провидиці Ванги на майбутній рік для Росії і України, передає Корупція.Інфо

Популярне: Вся спина в крові: Мати жорстоко знущалась над 7-річним сином

Тлумачі знайшли пророкування пророчиці, що відноситься до 2018 року і подальших років. По Україні Ванга напророкувала наступне: жителям країни набридне терпіти брехню і обман, падіння економіки і військові дії.

У підсумку українці піднімуться проти свого уряду. Буде обрано нового лідера, він буде представником середнього класу. Саме він внесе позитивні зміни: налагодить внутрішні і зовнішні контакти України, вирішить український конфлікт на Донбасі, вживе заходів по підняттю рівня життя населення.

Ванга про майбутнє Росії в 2018 році говорила наступне: «Чи повернеться стара Росія і буде називатися так само, як і при святому Сергію. Всі визнають її духовну вищість, і Америка теж». У тлумачів цей вислів провидиці викликає суперечки, однак багато з них впевнені, що воно відноситься саме до майбутніх років.

Є й ложка дьогтю: Ванга попереджала, що в 2018 році може бути припинено видобуток нафти, що призведе до негативних наслідків для економіки Росії.