У Службі безпеки України інформують про спроби дестабілізації становища в Харківській області та плани терористів розширити підконтрольну їм територію.

Відповідаючи на питання, чи є загроза військового вторгнення у Харків, радник голови СБУ Маркіян Лубківський заявив на брифінгу:

"Ми не можемо сьогодні стверджувати, що існує зараз загроза Харківської області вторгнення туди російських військ чи військ" ЛНР "-" ДНР, але ми сьогодні спостерігаємо активізацію диверсійної діяльності на території Харкова та Харківської області".

При цьому Лубківський додав, що Харків "обрано плацдармом, для того, щоб дестабілізувати ситуацію".

Також він підкреслив, що спецслужба володіє даними про те, що російські війська і терористи намагатимуться збільшити зону своєї присутності, розширити контроль над територією.Зі слів Лубківського, СБУ відслідковує поточні процеси та відповідним чином реагує на них. Він наголосив, що Харківська область перебуває під особливим контролем співробітників спецслужби.

"Є спроби вчинити теракти, і команда Харківського УСБУ, посилена співробітниками центрального апарату, сьогодні успішно працює зі знешкодження диверсантів", — підкреслив він, додавши, що "бойовики хочуть розхитати Харківську область. Щоб позбавити людей довіри".

 

Читай найсвіжіші новини про Львів