затримання

Співробітники Служби безпеки України затримали бойовика, який входив у ряди так званої «Донецької народної республіки». Окрім того, сепаратист займався виготовленням наркотичних речовин.

Новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.Інфо.

У прес-центрі СБ України нашому кореспонденту розповіли, що затриманий бойовик в минулому році влився до угрупування «ДНР». Терорист ніс «службу» на блокпостах сепаратистів, пропагував ідеї створення так званої «Новоросії», закликав до сепаратизму інших громадян України. Також зловмисник допомагав противнику створювати фортифікаційні споруди на окупованій території України.Бойовика затримала спецгрупа СБУ на території міста Часів Як, що на території Луганської області.

Під час обшуку двору бандита, силовики виявили на території помешкання 53 кущі канабісу. Встановлено, що терорист займався вирощуванням та зберіганням коноплі.

Наразі вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень за статтею 260 (створення не передбачених законом збройних формувань) та статтею 307 (незаконне виробництво наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.