Мер одного з підконтрольних Україні міст Донбасу ховається від правосуддя

Андрія Аксьонова, мера одного з підконтрольних Україні міст Донбасу, оголосили в розшук, передає Корупція.Інфо.


Ця інформація з'явилася у відповідному розділі на сайті МВС України.

Відомо, що Аксьонов зник з поля зору правоохоронних органів 4 червня. Підозрюється, що мер підробив офіційні документи, щоб відвідати окупований Крим. Крім того, він звинувачується у розтраті державного майна.

Ще 14 травня Аксьонову оголосили про підозру у підробці офіційних документів для незаконного відвідування окупованого Росією Криму. Тоді він проігнорував засідання Краматорського суду, де йому обрали запобіжний захід.

Популярне: Нововведення від Нацбанку: українці більше не зможуть вільно користуватися зарплатними картками

Адвокати повідомили, що з 16 травня міський голова не виходить на зв'язок.

Нагадаємо, що 47-річний чиновник скористався своїм службовим становищем для підписання табеля обліку робочого часу, в який були внесені неправдиві відомості.

 

За словами слідчих, мер подав неправдиві дані про відпрацьований особисто ним робочий час. Таким чином Аксьонов намагався приховати свою відсутність на роботі під час поїздки в окупований Крим.

Політичні опоненти Аксьонова кажуть, що він перевіз всю сім'ю в Крим ще до початку війни на Донбасі. Там міський голова побудував готель, де і проводить свій робочий час.


 
Крім того, навесні минулого року він надав до міської ради підроблений лікарняний лист. На підставі підроблених офіційних документів мер зміг отримати передбачені в такому разі виплати з бюджету.