Під будівлею Київської міської державної адміністрації проходить мітинг на знак протесту проти підняття цін на проїзд в громадському транспорті.

Акція протесту під стінами КМДА стартувала вранці у четвер, 12 липня. За попередніми даними, на мітинг вийшли близько 200 осіб. Люди протестують проти того, щоб вартість проїзду в столичному громадському транспорті підвищувалася до 8 гривень.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

Примітно, що одночасно з цією акцією через дорогу від КМДА проходить мітинг прихильників підвищення цін. У станції метро «Хрещатик» зібралися співробітники «Кіевспастранса» і машиністи підземки. За приблизними підрахунками, на акцію прихильників підвищення цін зібралися близько 150 осіб.

Пізніше стало відомо, що учасники обох акцій зайшли в будівлю КМДА для того, щоб «проконтролювати прийняття рішення», яке повинно пройти на сьогоднішній сесії міської ради.На вході в будівлю столичної адміністрації між представниками протилежних «таборів» спалахнули кілька невеликих конфліктів, проте в цілому обійшлося без постраждалих або затриманих.

На вході в будівлю адміністрації чергують кілька поліцейських. Ще близько 30 правоохоронців контролюють ситуацію в холі будівлі.‡агрузка...