Використання Кернесом і його соратниками в передвиборній агітації жовто-зелено-білих кольорів на постерах не залишилося непоміченим

Партія «Слуга народу» звинуватила мера Харкова і деяких його соратників в плагіаті. І Кернес, і його однопартійці потрапили на сайт сайт ZeOpark, де зібрані кандидати в депутати, які без дозволу використовують в своїй агітації стилістику президентської політсили.

«ZeOpark – територія кандидатів у депутати, яким не вистачило грошей на власного дизайнера. Мешканців парку руками не чіпати і не годувати, вже наїлися до вашого приходу. Тут зібрані НЕрідкі екземпляри хамелеоноподобних кандидатів», – йдеться в описі сайту.

У перелік потрапили Геннадій Кернес з рекламою своєї партії «Довіряй ділам», народний депутат Валерій Писаренко (балотується по 168-му округу) і депутат облради Олександр Ткаченко (йде по 174-му округу). Крім того, в списку «ZeOparkа» опинився і власник «Земобіля» Вадим Воскобойников, кандидат від округу №180, який яро топив за Зеленського, але в списки партії так і не увійшов.

Раніше ми писали, що Кернес використав не тільки кольори партії «Слуга народу», але прихватизував навіть шрифти. Користувачі соцмереж не обійшли увагою цей факт і висміяли його.