У Луцьку голава фракції "Народний контроль" Павло Данильчук зірвав сесію міської ради, яка мала розпочатися сьогодні, 28 лютого, о 10.00, передає Корупція.Інфо

Про це повідомляють "Волинські новини".

Депутат після перерви приніс у залу засідань динамік із гучно ввімкненою музикою, чим заблокував роботу сесії. Таким чином, він влаштував протест проти проти низки питань, які міськрада винесла на порядок денний.

Популярне: Якщо не зареєструвались, то платіть! За що українцям прийдеться заплатити 100 неоподатковуваних мінімумів

Пізніше Данильчук спровокував штовханину між присутніми в залі, через що довелося викликали патрульних поліцейських. Проте, він заявив, що ніяк не порушує закон, і відмовився вимикати динамік, продовжуючи перешкоджати роботі міськради.

Згодом, до приміщення увійшли представники Муніципальної варти та слідчо-оперативна група поліції, які спробували вивести Данильчука, але він чинив опір, мотивуючи це тим, що муніципали не мають відповідних повноважень. До нього приєднався громадський активіст Сергій Рижков, який вплутався в бійку з ними.

У блокуванні роботи місцевої ради брали участь й інші депутати. Голова Муніципальної варти Юлія Сиротинська зазначила, що Рижков ходив по столах, кріслах і всіляко провокував її підлеглих почати бійку. Також вона звинуватила Рижкова в сексуальних домаганнях до її підлеглих, як жіночої, так і чоловічої статі.

"Ще раз будете мене рухати, молода дама, вщипну Вас за д*пу", – сказав Рижков до однієї з працівниць муніципальної варти, яка, з його слів, тримала його за руки.

Пізніше стало відомо, що після депутати намагалися продовжити роботу, однак Данильчук знову почав вмикати музику під час виступів колег, тому міськрада знову пішла на перерву.