Один з кандидатів на президентських виборах в 2019 році Анатолій Гриценко починає розкривати свої перші кроки на передбачуваному посту президентства

Так, він розповів, що першим же наказом на посаді буде пропозиція екс-губернатору Одеської області Міхеілу Саакашвілі повернутися в країну.

Також Гриценко розповів, що анулює указ Порошенко про позбавлення Саакашвілі громадянства України.

Лідер “Громадянської позиції” також припустив, що Саакашвілі не захоче повернутися в Україну, так як у нього є ще одна батьківщина – Грузія. Хоча навіть в цьому випадку він планує скасувати укзано Порошенко про позбавлення громадянства.

"І це не питання Міхеїла. І навіть якщо Міхеїл на той момент буде негативно мене оцінювати, я все одно це зроблю. Тому що це питання не Саакашвілі – це питання всіх", – наголосив Гриценко.

Також він додав, що Саакашвілі не варто сподіватися, що на його заклик “встане весь Київ” так дійсно станеться. На його думку, якби екс-губернатор Одещини не діяли поодинці, підсумок був би іншим, його б “не усунули з країни”.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко розповів, чому народ зневірився у лідерах, яких обрав після Революції гідності. Вже починаючи с березня 2014 року нова влада пішла на використання “старих схем”, і в ній теж домінувала корупція. Про це заявив лідер партії “Громадська позиція” Анатолій Гриценко.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

“Я не кажу ще про Порошенка, я кажу про зміни, які наступили чи не наступили після Революції гідності. Уже тоді все розпочалося”, – додав він, підкресливши, що підіймав цю проблему вже навесні 2014-го. Гриценко додав, що після перемоги на виборах президента Петро Порошенко замість того, щоб приділяти увагу пробелмам Верховного Головнокомандування, захопився рейтингами популярності, медійними та іміджевими проблемами.

“Якщо ви запитаєте, що робити, то єдиний шлях – це об’єднуватися: корпоративна солідарність журналістів, неурядових організацій, політична… Ми в політичному плані також об’єднуємося, бо команда має бути потужна, йти і перемагати”, – розповів Гриценко.

Зазначимо, якби вибори президента України проходили найближчої неділі, то за голову "Батьківщини" Юлію Тимошенко проголосувало б 20,3% тих, хто визначився з вибором і планує прийти на дільниці.

Такі результати соціологічного дослідження презентували країнський інститут соціальних досліджень імені Яременка та центр "Соціальний моніторинг". 

Рейтинг потенційних кандидатів у президенти має такий вигляд: лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко – 20,3%; голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко – 14,8%; один із керівників партії "Опозиційний блок" Юрій Бойко – 12,3%; лідер Радикальної партії Олег Ляшко – 10,2%; чинний президент України Петро Порошенко – 8,3%; лідер партії "За життя" Вадим Рабінович – 8%.