Наразі у місті Тернополі намагаються визначити причини пожежі в міській дитячій комунальній лікарні, передає Корупція.Інфо

Під час гасіння з приміщення евакуювали практично двісті осіб. Відомо, що одна жінка зазнала травмування, пише ZIK.

Зазначимо, що до відділу роботи із засобами масової інформації обласного управління ДСНС вчора о 18:15 год. сповістили про дим з лікарні, що розташована на вул. Клінічній.

На місці інциденту з'ясувалося, що загорання почалося в підвальному приміщені одного із корпусів медичної установи. Палали матеріали в архівному приміщенні, орієнтовна площа пожежі складає 30 м кв.                                                                                                                                     

В управлінні ДСНС повідомили, що через вагоме задимлення будівлі була загроза отруєння пацієнтів та працівників. Тому прийняли рішення евакуювати усіх із закладу.

Вогнеборці допомогли вивести на вулицю 31 дитину та 60 дорослих. Додамо, до прибуття пожежних співробітники лікарні допомогли евакуювати в незадимлені кімнати 107 дітей.

Популярне: "Петя, дай цукерку!": Тільки погляньте, яким Порошенко був у дитинстві. Приголомшливі факти про президента

Допомагали впоратись із вогнем понад 30 працівників ДСНС, задіяли 7 одиниць професійної техніки. Усунули загорання о 19:30 год.                                                                    

Через стихію зазнала травмування працівниця архіву, 1951 року народження. Її госпіталізували з опіками пальців та ознаками отруєння чадним газом.